2013

Opname op lokatie/Mixage
Cynthia & Sebas
Targets
Del-Torros
Orchestre Partout
Nightporter
Lars Nijman
Stichting DOKh

Live Techniek
Eventury Productions
Woodlands Festival
Del-Torros
Peter Johanzen
Saenredam College
Artiance
5e Kwartier
Orchestre Partout
Compaen College
Poppodium Victorie
Taverne Productions
Topsound
CMC Audio
Feelgood Festival
Pim Komen
Stichting Triathlon Langedijk
PGL Audio
iamforrozeiro

Theatertechniek
Frank Gunning Regie
Unieke Zaken
Amstelveens Poppentheater
Jochen Lange
Arjan Bos - Beterschap
Theater de Vest

2012

Opname op lokatie/Mixage
Alfon Oekie
Orchestre Partout
Lars Nijman
Gee Brown & the Brunettes
Targets

Live Techniek
Taverne Productions
Poppodium Victorie
Artiance
Topsound
Del-Torros
Orchestre Partout
5e Kwartier
Festival Habana
Lars Nijman
Breaking the Waves
iamforrozeiro
Bas Ijf
Eventury Productions
Feelgood Festival
Saenredam College
CMC Audio
Stichting Triathlon Langedijk

Theatertechniek
Unieke Zaken
Frank Gunning Regie
Amstelveens Poppentheater

2011

Opname op lokatie/Mixage
Del-Torros
Emile den Tex
Bonfaya
Targets
Isfere
Ben Wezel
Gien Gehannes – Pien Produkties

Live Techniek
Taverne Productions
Topsound
Del-Torros
Outerspace Overdose
Iedereen Zooo Jotje
Podium Victorie
Stichting op de Rails
Saenredam College
Affaire Festival
Gijs Geluid
Feelgood Festival

Mastering
Muziekcentrum Tjarda
Ponypack

Theatertechniek
Unieke Zaken
Frank Gunning Regie
Sibirische Bruiloft
Annemiek Dynamiek

Videoregistratie
Unieke Zaken
Marijke's Bodystyle
Taverne Productions

2010

Studio Opname
Outerspace Overdose

Opname op lokatie/Mixage
Amarins & le Gatte Negre
Gee Brown & the Brunettes
Lars Nijman
Gien Gehannes – Pien Produkties

Live Techniek
Taverne Productions
Topsound
Podium Victorie
Saenredam College
Charmayne Sijm
Artist on the Road
La Luna
Feelgood Festival
Affaire Festival
Casa de la Muerte
Del-Torros
Stichting Op de Rails
Outerspace Overdose

Theatertechniek
Unieke Zaken
Frank Gunning Regie
Sibirische Bruiloft
Roger et Simone

2009

Studio opname
Iedereen Zoo Jotje
B Flying & Da Marvelicious band
Frank Gunning Regie
Jorqz
U-lit records
Bloid
B Flying
Casa de la Muerte

Opname op lokatie/Mixage
Popsuprise
Lars Nijman

Live techniek op lokatie
Outerspace Overdose
Poppodium Victorie
Topsound
Iedereen Zoo Jotje
OJC Joeb
Mezcaline
OBS Torenvan
Taverne Productions
OJC BukBuk
Del Torros

Theater techniek
Urban Myth
Frank Gunning Regie
Unieke Zaken
Roger et Simone

2008

Studio opname
Abe Diddy & the Krautboys
Cop on Fire (B)
Popsuprise
FF Los
Bloid
Man Made Filth
Iedereen Zoo Jotje
Outerspace Overdose
Frank Gunning Regie
Bloid
Bloodline Project
Deafening
Sander Rood

Opname op lokatie/Mixage
Wouter van der Horst
Bertje Doperwtje
Mastering
Leroy Bomz & Paulie Flowz
Manic M
3voor12 NH
Bertje Doperwtje
popsuprise

Live Techniek op lokatie
OJC Parkhof
Atlantis Podium
Andre Steenbeek
Iedereen zoo Jotje
Cafe Meander
Taverne Productions
Higher Ground Productions
Reflex
Drop Productions
Sound Support
Conservatorium alkmaar
Seanredam college
Printmedia Offset
Outerspace overdose
Poppodium Victorie
OBS Torenven

Theater techniek
Unieke Zaken
Frank Gunning Regie


2007

Studio opname
Dusty Blinds
Roes
Mezcaline
Stichting Pampalab
Iedereen zoo Jotje
Targets
Deafening

Opname op lokatie/Mixage
Sangre
Fanfare Hou en Trouw
Tijd is Geld
Stichting Pampalab
Wouter van der Horst
Guido & Joyce vrijgezellenfeest

Live Opname
Hobie Studio (The Palooka's)
Trots
Wildebeest
Accordeana

Mastering
Fatwas
Alkmaars Trots
Outerspace Overdose

Live techniek op lokatie
OJC Parkhof
Popodium Atlantis
Andre Steenbeek
Stichting Pampalab
Iedereen zooo Jotje
Cafe Meander
Taverne Productions
Higher Ground Productions
Reflex
Pakhuis
Stichting Popsuprise
Festival de Affaire
stichting Unieke Zaken
Cultuurpark de Hout
Sound Support
Drop Productions

Theater techniek
Unieke Zaken

2006

Studio opname
Dusty Blinds
Lief
Phoebe Zeitgeist
Kakhihara
Opname op lokatie.
Marklar
Fanfare Hou en Trouw
Stichting Pampalab
Stichting Swing
Tic Nerveux
Neukteugels
Cultuurkick Festival
Suzanne
Lars Nijman

Mastering
Guido de Bruin

2005

Studio opname
Too Much Nothing
Sangre
Ignoramus
Paralyzed
Mantikhoras
Chicas Arriba
Flor de mi Tierra
Tijd is geld
The Raven
HBG

Live opname
Last Minute
NHD singer/songwriter contest (mmv The Lau)
Catfish

Opname op lokatie/Mixage
Stichting Swing
Te Koop
Abe Diddy & the Krautboys
Liesbeth Brinkman & Suzanne Dings

Mastering
Two Records

Live techniek op lokatie
Sound Support
Magnetronix
Stichting De Raad
OJC Parkhof
Atlantis Podium
Andre Steenbeek
Stichting Pampalab
Iedereen zoo Jotje
Cafe Meander
Taverne Productions
Higher Ground Productions
Filmpartners
Cultuurpark de Hout
Reflex
Pakhuis


2004

Studio opname
Magnetronix
Far to Close (B)
Chicas Arriba
Lief
Trunksleeve
One
Gee Brown & the Brunettes
Man Made Filth
Pula
Stosil
Suzanne
Net Nix
Engel
HBG
Exploted Frog
Fearing Annie
Oorsmeer
U-lit Records

Opname op lokatie/Mixage
Stichting Swing

Live opname
Sifting
Martelpap

Live techniek op lokatie
Andre Steenbeek
Stichting De Raad
Iedereen zoo Jotje
OJC Parkhof
Magnetronix
Atlantis Podium


2003

Studio opname
Kamorki's Dream
Iedereen zoo Jotje
Stosil
BSE
Gee Brown & the Brunettes
Phoebe Zeitgeist
Random
Man Made Filth
Semper Mortis
Humus
Magnetronix
Mantikhoras
Tanaquil - opname tbv studiopdracht
One
Trunksleeve
Electric Monk
Frank & Leo

Opname op lokatie
Rapsodie kinderdagverblijf

Mastering
Infrarouge
Manic M

Live opname
Groen als Gras
Moodswing Extet (allen afmixen)
NHD singer/songwriter contest (mmv Jan Akkerman)
Live opname tbv ID&T radio @ wilhelmina Pakhuis (met oa Dive)
Martelpap

Live techniek op lokatie
Andre Steenbeek
Iedereen zoo Jotje
Atlantis Podium
Magnetronix
Stichting De Raad
Phoebe Zeitgeist
OJC Parkhof
Pakhuis


2002

Studio opname
Humus
BSE
Stosil
Magnetronix
Trunksleeve
Johnny Rook
Ultrawave (2e technicus)

Live Opname
Freebeatz Festival

Live techniek op lokatie
Andre Steenbeek
Stichting De Raad
Ultrawave
Magnetronix
Iedereen zooo Jotje